Kontaktujte nás

Telefon: 800 100 620
E-mail: info@noisis.cz

Jazykové kurzy Praha

Semestrální jazykové kurzy

Naše kurzy probíhají v malých skupinkách o počtu minimálně čtyř a maximálně dvanácti studentů, což lektorům dovoluje přistupovat individuálně k potřebám každému studenta. Výuka se koná v našich učebnách.

Zimní semestr začíná 3. října, kurzy probíhají vždy po dobu 17 týdnů (jednou nebo dvakrát týdně).

Vybrat si můžete z 26 jazyků, připravíme Vás k mezinárodně uznávaným zkouškám, rozmluvit se můžete v našich konverzačních kurzech.

U nás uplatňujeme komunikativní přístup – to, co se u nás naučíte, dokážete pak v praxi skutečně použít.

Letos si můžete vybrat z těchto jazykových kurzů: angličtina, příprava na zkoušku FCE, příprava na zkoušku CAE, obchodní angličtina, čeština pro cizince, arabština, čínština, dánština, finština, francouzština, hebrejština, hindština, holandština, chorvatština, italština, japonština, korejština, maďarština, mongolština, němčina, norština, perština, polština, portugalština, ruština, řečtina, španělština, švédština, turečtina.

Příprava k mezinárodně uznávaným zkouškám: FCE, DALF, DELE, …
Kurzy obhchodního jazyka: angličtina, francouzština, ruština
Konverzační skupiny: angličtina, němčina, francouzština, španělština

Neznáte přesně Vaši úroveň? Vyplňte si on-line test, na jehož základě Vám doporučíme příslušný kurz. Pokud budete mít zájem, domluvíme Vám osobní schůzku s lektorem, který Vám s výběrem kurzu pomůže. Registrovat se můžete pomocí on-line přihlášky nebo osobně v kanceláři.

Rozvrh hodin naleznete na stránce příslušného jazyka.angličtina arabština čeština pro cizince čínština dánština finština francouzština hebrejština hindština holandština chorvatština italština japonština korejština maďarština mongolština němčina norština perština polština portugalština ruština řečtina španělština švédština turečtina