Kontaktujte nás

Telefon: 222 517 869
E-mail: info@noisis.cz

Letní, intenzivní jazykové kurzy

Letní intenzivní kurzy

Zůstáváte v létě v Praze? Využijte léta ke zdokonalení Vašich jazykových znalostí v našich letních kurzech! A nebojte se, že krásné letní dny prosedíte v učebnách, připravili jsme pro Vás speciální letní program, jazyk se bude procvičovat přímo v terénu.

Když bude venku hezky, přesune se výuka ven do parku a budou se podnikat různé aktivity a hrát hry. Jindy vyrazíte s lektorem na tematickou procházku Prahou, nebo si připravíte piknik a večer zajdete společně do kina.

  • Kurzy 20 jazyků začínají v průběhu celého léta, studovat můžete každý den dopoledne po dobu jednoho nebo dvou týdnů a nebo dvakrát týdně od 18:00 vždy jeden měsíc.
  • Kurzy probíhají v malých skupinkách 4–12 studentů, výuka je dynamická a interaktivní.
  • Ve škole panuje uvolněná a přátelská atmosféra, naše lektory si můžete prohlédnout zde.
  • UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA: přijde se k nám podívat na kurz, který právě probíhá.
  • Po absolvování kurzu Vám zdarma vystavíme CERTIFIKÁT o dosažené jazykové úrovni v souladu s Evropským referenčním rámcem pro jazyky.
  • Pro úhradu přijímáme tyto poukázky: Smart Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass od společnosti Sodexo Pass, poukázky Ticket Multi, Ticket Compliments, Compliments Academia od společnosti Accor Services, dále poukátky Unišek, Cadhoc od společnosti Cheque Déjeuner. Kurzy lze hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů spravovaných společnostmi Benefity a.s., Benefit Management s.r.o., HR GURU, s.r.o., systém Cafeteria.

Na výběr máte širokou škálu běžných i exotických jazyků a spoustu časových variant.

Letos si můžete vybrat z těchto intenzivních jazykových kurzů: angličtina, arabština, příprava na zkoušku FCE, příprava na zkoušku CAE, čeština pro cizince, čínština, dánština, francouzština, hindština, holandština, chorvatština, italština, japonština, němčina, norština, perština, portugalština, ruština, řečtina, španělština, švédština a turečtina.

Neznáte přesně Vaši úroveň? Vyplňte si on-line test, na jehož základě Vám doporučíme příslušný kurz. Pokud budete mít zájem, domluvíme Vám osobní schůzku s lektorem, který Vám s výběrem kurzu pomůže. Registrovat se můžete pomocí on-line přihlášky nebo osobně v kanceláři.

V kurzech vyučují kvalifikovaní čeští a zahraniční lektoři, kteří studentům předávají nejen své jazykové znalosti, ale přibližují jim i kulturní zvyklosti a krásy příslušné země. Z kurzu si odnesete hlavně praktické znalosti, které využijte na Vašich cestách do zahraničí.

U nás uplatňujeme komunikativní přístup – to, co se u nás naučíte, dokážete pak v praxi skutečně použít.angličtina arabština čeština pro cizince čínština dánština finština francouzština holandština chorvatština italština japonština korejština maďarština němčina norština polština portugalština ruština řečtina španělština švédština turečtina