E-mail: info@noisis.cz

Představení jazykové školy NOISIS

Nabízíme vám široké spektrum jazyků:

• Angličtina
  • Němčina
  • Francouzština
  • Španělština
  • Czech for foreigners
  • Slovanské jazyky: slovenština, polština, ruština, chorvatština, srbština, bulharština, ukrajinština
  • Germánské jazyky: nizozemština, švédština, norština, dánština
  • Románské jazyky: italština, portugalština, rumunština, katalánština, latina
  • Pobaltské jazyky: litevština, lotyština, estonština
  • Orientální jazyky: čínština, japonština, korejština, vietnamština
  • Ostatní jazyky: řečtina, arabština, hebrejština, finština, maďarština, perština, mongolština, turečtina, albánština

Naše služby

• Zajišťujeme firemní jazykovou výuku, individuální a skupinové kurzy pro veřejnost. Pro veřejnost otevíráme skupinové kurzy i méně tradičních jazyků, jako jsou čínština, japonština, řečtina, švédština apod.
  • Nabízíme specializované jazykové kurzy se zaměřením na obchodní jazyk, na prezentační dovednosti, bankovnictví, marketing, právo a další.
  • Individuální výuka může probíhat v našich učebnách, nebo za vámi lektor může docházet do místa, které si sami zvolíte. Výuka může probíhat i metodou e-learningu pomocí programu Skype.
  • Připravíme vás k různým typům mezinárodně uznávaných zkoušek (FCE, PET, CAE, CPE, DELE, DALF, DELF, …)
  • Zajišťujeme překlady a tlumočení z výše uvedených jazyků do češtiny a naopak a překlady se soudním ověřením. Provádíme korektury českých a cizojazyčných textů. Mezi našimi překladateli jsou i rodilí mluvčí.
  • Překládáme odborné texty z následujících oblastí: ekonomika, právo, farmacie, lékařství, stavebnictví, logistika, strojírenství, elektrotechnika, chemie, telekomunikace, informatika, zemědělství a běžné texty (např. z oblasti kultury, gastronomie, sportu, …)
  • Zároveň s překladem si u nás můžete objednat komplexní grafickou úpravu textu: grafický návrh a jeho zpracování – montáž stránek, správa corporate designu dle manuálu, sazba a zlom podle typografických pravidel, speciální sazba (tabulky, grafy, matematické vzorce atd.), úprava a retuš fotografií, návrh logotypů a piktogramů, vektorizace a tisková příprava.
  • Specializujeme se na výuku češtiny pro cizince, s níž mají naši lektoři několikaleté zkušenosti. Individuální kurzy češtiny mohou probíhat ve všech výše uvedených jazycích.
  • V kurzech se seznámíte s kulturou a reáliemi příslušných zemí.
  • Máte-li zájem o výuku jakéhokoliv jiného jazyka, který není uveden přímo v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, zajistíme pro vás kvalifikovaného lektora.

Důraz klademe na:

• Komunikativní a individuální přístup ke studentům
  • Kvalitní filologické a pedagogické vzdělaní českých i zahraničních lektorů
  • Profesionalitu a stoprocentní spolehlivost našich překladatelů a tlumočníků