Kontaktujte nás

Telefon: 222 517 869
E-mail: info@noisis.cz

Individuální jazykové kurzy

Individuální kurzy – kurzy šité na míru

Individuální kurzy jsou vytvářené přesně podle vašich potřeb a přání. Máte-li zájem o individuální kurz, vyplňte tento formulář. Během jednoho pracovního dne vám zašleme bližší informace.

Vytvořte si vlastní skupinu

Domluvte se se svými přáteli, příbuznými nebo kolegy a vytvořte si vlastní skupinu o počtu maximálně 4 lidí. Je to velmi výhodné, jelikož cena lekce zůstává stejná jako v případě jedné osoby, studenti se o ni ale dělí.

Individuální kurzy jsou vytvářené přesně podle vašich potřeb a přání. Vy sami si volíte čas, frekvenci a místo kurzu.

Určujete si samozřejmě i náplň kurzu: chcete se daným jazykem pouze domluvit v běžných situacích, potřebujete vypilovat gramatiku, připravit se na zkoušku nebo vás zajímá nějaká úzce specializovaná oblast. Studujte efektivně a neztrácejte čas a peníze s učením se něčeho, co nepotřebujete nebo naopak už ovládáte.

Studovat můžete více než 40 světových jazyků. Čeština pro cizince může být vyučována na základě kteréhokoliv jazyka.

Kurz může probíhat v našich učebnách nebo za Vámi lektor může docházet do místa, které si sami zvolíte. Výuka může probíhat i metodou e-learningu pomocí programu Skype.

Můžete si vybrat mezi českým a zahraničním lektorem.angličtina arabština čeština pro cizince čínština dánština finština francouzština holandština chorvatština italština japonština korejština maďarština němčina norština polština portugalština ruština řečtina španělština švédština turečtina