Kontaktujte nás

Telefon: 222 517 869
E-mail: info@noisis.cz

Jazykové kurzy Praha

Semestrální jazykové kurzy

Naše kurzy probíhají v malých skupinkách o počtu minimálně čtyř a maximálně dvanácti studentů, což lektorům dovoluje přistupovat individuálně k potřebám každému studenta. Výuka se koná v našich učebnách.

Letní semestr začíná 26. února, kurzy probíhají vždy po dobu 16 týdnů (jednou nebo dvakrát týdně).

U nás uplatňujeme komunikativní přístup – to, co se u nás naučíte, dokážete pak v praxi skutečně použít.

Vybrat si můžete z 22 jazyků, připravíme Vás k mezinárodně uznávaným zkouškám, rozmluvit se můžete v našich konverzačních kurzech. Přehled skupinových kurzů najdete u každého jazyka na následujících odkazech.

Vybrerte si z kurzů angličtiny: angličtina, angličtina pro žáky ZŠ, příprava na zkoušku, obchodní angličtina

a dalších jazyků: čeština pro cizince, arabština, čínština, dánština, finština, francouzština, holandština, chorvatština, italština, japonština, korejština, maďarština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, řečtina, španělština, švédština, turečtina.

Neznáte přesně Vaši úroveň? Vyplňte si on-line test, na jehož základě Vám doporučíme příslušný kurz. Pokud budete mít zájem, domluvíme Vám osobní schůzku s lektorem, který Vám s výběrem kurzu pomůže. Registrovat se můžete pomocí on-line přihlášky nebo osobně v kanceláři.angličtina arabština čeština pro cizince čínština dánština finština francouzština holandština chorvatština italština japonština korejština maďarština němčina norština polština portugalština ruština řečtina španělština švédština turečtina